Svečana dodjela nagrada

Svečana dodjela nagrada za literarne i likovne nagrade na temu vatrogastva i zaštite  od požara.

U utorak, 27. studenoga 2012. godine, u 13 sati, u našoj Školi upriličena je svečana dodjela nagrada za najuspješnije likovne i literarne radove učenika osnovnih škola na temu vatrogastva i zaštite od požara.

Natječaj je raspisan pod pokroviteljstvom GRADA RIJEKE - Odjela gradske uprave za odgoj i školstvo i GRADSKE  VATROGASNE  ZAJEDNICE  RIJEKA s ciljem  poticanja stvaralaštva, popularizacija vatrogastva i širenje svijesti o zaštiti od požara kod učenika osnovnih škola.

Natječaj je bio raspisan u sljedećim kategorijama:

1. Literarni radovi (priča, novela, pjesma…)
    1. učenici od 1. do 4. razreda
    2. učenici od 5. do 8. razreda
  1. Likovni radovi (crtež, slika, strip, fotografija…)
    1. učenici od 1. do 4. razreda
    2. učenici od 5. do 8. razreda

Povjerenstvo za provedbu natječaja ocijenilo je prispjele radove te nagradilo po tri najuspješnija rada iz svake kategorije.

1. nagrada u vrijednosti     600,00 kn
  2. nagrada u vrijednosti     400,00 kn
  3. nagrada u vrijednosti     300,00 kn.

LITERARNI RADOVI

NAGRAĐENI UČENICI  NIŽIH RAZREDA

1. nagrada  Katja Dodič, 4 razred, OŠ-SE San Nicolo, „I pompieri“, mentorica Tašana Bobanović
  2. nagrada Dinora Stipaničić, 2 razred, OŠ Nikola Tesla, „Kako je Marin postao vatrogasac“,   mentorica Nives Gržetić - Doričić
  3. nagrada  Debora Iskra, 3 razred, OŠ Srdoči, „Požar“, mentorica Verica Muhvić

NAGRAĐENI UČENICI  VIŠIH RAZREDA

1. nagrada  Lucija Zubčić, 8 razred, OŠ Ivana Zajca, „Uništeno blago“, mentorica Vesna Božić, prof.
  2. nagrada  Leda Bašić, 6 razred, OŠ Kantrida, „Oganj“, mentorica Mirjana Beviakva, prof.
  3. nagrada Barbara Pandža, 6 razred, OŠ Zamet, „Najsretniji sam kada spasim nečiji život“,  mentorica Irena Peić, prof.

LIKOVNI RADOVI

NAGRAĐENI UČENICI  NIŽIH RAZREDA

1. nagrada Andro Marušić, 4 razred, mentor, Nina Kamenski, OŠ „Trsat“

2. nagrada Marko Zbašnik, 3 razred, mentor, Miljenka Rumora, OŠ “Vežica“

3. nagrada Viktoria Botički, 3 razred, mentor, Jasna Citković, OŠ „Centar“

NAGRAĐENI UČENICI  VIŠIH RAZREDA

1. nagrada  Karla Stašić, učenica 8. razreda, mentor Ivana Dužević,  OŠ „Srdoči“

2. nagrada  Dolores Frančišković, učenica 8 razreda, mentor, Ivan Mrakovčić,
         OŠ „Nikola Tesla“

3. nagrada  Nensi Ivaniš, učenica, 8 razreda, mentor, Žarka Kezele, OŠ „Kantrida“

Galerija slika sa dodjele  nalazi se foto-galeriji pod nazivom "Vatrogastvo i zaštita od požara".

objavio: Administrator   datum: 29. 11. 2012.