Domjenak za najuspješnije učenike u školskoj 2016./2017. godini

Učenici naše Škole i ove su godine ponovno polučili značajne rezultate na županijskim, državnim i međunarodnim natjecanjima, smotrama i natječajima.

U utorak, 13. lipnja 2017. u 17 sati u holu OŠ "Vladimir Gortan" održala se prigodna svečanost - domjenak za učenike koji su se svojim uspjesima na županijskim, državnim i međunarodnim natjecanjima, smotrama i natječajima posebno istakli te time dali nemjerljiv doprinos ugledu naše Škole. Tom prigodom čak 90 učenika nagrađeno je prigodnom zahvalnicom Škole.

(kliknuti na fotografiju za uvećanje)

Posebno ističemo one predmete i područja te učenike koji su na županijskim natjecanjima osvojili neko od prva tri mjesta.

Iz matematike učenik Ivo Kovačević (8.a) osvojio je 3.mjesto, a iz kemije 2.mjesto. Iz biologije učenik Petar Stanišić (8.a) osvojio je 2.mjesto. Iz tehničke kulture Leona Perišić (6.b) osvojila je 3.mjesto, Ana Pršo (8.a), Brigita Banić (5.a)  i Leon Banašin (7.a) osvojili su 2.mjesto, dok je učenica Nina Stipčić (7.a) osvojila 1. mjesto i plasman za državno natjecanje u Primoštenu na kojem je polučila lijepi rezultat.

(kliknuti na fotografiju za uvećanje)

Na županijskim sportskim natjecanja i ove godine postignuti su zapaženi rezultati.

Na županijskom natjecanju iz juda za djevojčice osvojili smo visoko 2.mjesto. Taj su uspjeh ostvarile učenice: Lucija Grozdanić (4.b), Nika Mohorović (4.b), Helena Stanišić (5.b) i Lara Šušnić (7.a). Učenici Bartol Oršić (4.a), Marin Grozdanić (6.b) i Jan Škrtić (8.b) osvojili su 3. mjesto na županijskom natjecanju iz juda za dječake. Na županijskom natjecanju iz gimnastike za dječake, učenici Dario Damjanović (3.b), David Ružić (5.b), Arian Budisavljević (5.b) te Jan Škrtić (8.b) osvojili su 2.mjesto. Na županijskom natjecanju iz kick boxinga, učenica Anai Ražnjević (4.b) osvojila je 1.mjesto.

Ove je školske godine u našoj Školi opet stasala cijela jedna generacija ambicioznih i uspješnih sportaša pod vodstvom trenera Tomislava Kruljca, kojemu ovim putem želimo uputiti čestitke i zahvale. To su ekipe naših rukometašica i rukometaša. Naša ženska rukometna ekipa osvojila je 1. mjesto na županijskom natjecanju i time osvojila plasman za državno natjecanje u Poreču  gdje je osvojila visoko 4. mjesto. Naša muška rukometna ekipa osvojila također je 1. mjesto na županijskom natjecanju stekavši plasman na poludržavno natjecanje u Dugom Selu, gdje su osvojili izvrsno 3. mjesto.

Detaljan popis s imenima svih nagrađenih učenika možete preuzeti u privitku.

Priloženi dokumenti:
Nagra_eni_ucenici_OS_VG_2017.pdf (385.64 KB)

objavio: Dinko Benčić   datum: 14. 6. 2017.