Domjenak za najuspješnije učenike u školskoj 2022./2023. godini

Učenici naše Škole i ove su godine ponovno polučili značajne rezultate na županijskim, državnim i međunarodnim natjecanjima, smotrama i natječajima.

U utorak, 20. lipnja 2023. u 17 sati u holu OŠ "Vladimir Gortan" održala se prigodna svečanost - domjenak za učenike koji su se svojim uspjesima na županijskim, državnim i međunarodnim natjecanjima, smotrama i natječajima posebno istakli te time dali nemjerljiv doprinos ugledu naše Škole. Tom prigodom čak 90 učenika nagrađeno je prigodnom zahvalnicom Škole.

(kliknuti na fotografiju za uvećanje)

Posebno želimo istaknuti najbolje od najboljih - učenike koje su ove godine sudjelovali na državnoj razini natjecanja: Ivu Tomak (8.b) koja je u kategoriji Fotografija osvojila četvrto mjesto  65. državnom Natjecanju mladih tehničara u Vodicama, Daniela Čiču (8.b) koji je osvojio sedmo mjesto na 30. Državnom natjecanju iz talijanskog jezika u Đurđevcu te odbojkašku ekipu dječaka ŠSD Vojak koja je na Državnom prvenstvu u Rovinju osvojila peto mjesto.

objavio: Dinko Benčić   datum: 22. 6. 2023.