Poruka ravnateljice Škole vezane uz prekid redovne i početak nastave na daljinu

Poruka ravnateljice upućena svim učenicima, učiteljima i roditeljima OŠ "Vladimir Gortan".

Poštovani učenici, učitelji i roditelji!

U ovoj izuzetno zahtjevnoj situaciji jako je važna naša suradnja.

Škola provodi pripremne aktivnosti za organizaciju nastave na daljinu prema uputi MZO u cilju osiguranja protočnosti točnih i cjelovitih informacija.

Svi ćemo trebati uložiti puno rada, truda i strpljenja kako bi se sve aktivnosti provele kako treba i kako bi nastava na daljinu uspješno započela.

Ostanak učenika kod kuće nikako ne znači slobodno vrijeme bez obaveza. Učitelji će znati prate li učenici online nastavu putem njihovog elektroničkog identiteta pomoću kojeg se  prijavljuju u virtualne učionice.

Posebno ističem da se treba pristojno ponašati u virtualnom svijetu bez vrijeđanja i stavljanja neprimjerenih sadržaja jer pravila su ista kao i u školi. Za navedene negativnosti vrijede pedagoške mjere koje su predviđene Pravilnikom.

Ujedno obavještavam sve korisnike sportske dvorane da su svi termini korištenja dvorane do daljnjega otkazani. Škola će o mogućem ponovnom korištenju dvorane pravodobno obavijestiti korisnike.

Otkazuju se i planirani upisi učenika u 1. razred za sljedeću školsku godinu. O ponovnom početku procesa upisa bit ćete na vrijeme obaviješteni putem ove web stranice.

Svjesna svih poteškoća koje su pred nama, smatram da ćemo ih prebroditi i iz ove teške situacije izaći s novim znanjima i iskustvima.

Sve  obavijesti vezano uz nastavu na daljinu Škola će usporedno objavljivati na  mrežnim stranicama I virtualnim učionicama.

Pratite nas!

Ravnateljica:

Ana Biočić, prof.

objavio: Administrator   datum: 15. 3. 2020.

« Ožujak 2024 »